• 80 kilo kızın kendini prenses sanması sorunsalı aq

  .
  Ülkenin büyük sorunudur. Evet.
  2 -8 ... oytunkaran
 • ayhan ışık

  .
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119597/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119598/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119599/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119600/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119601/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119602/+
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119603/+
  1 ... sezer alvuroglu
 • çocukken yaşanan en büyük hayal kırıklıkları

  .
  Avizelerdeki cıncıkların elmas olmadığını öğrenmek.
  3 ... abuzer komurcu
 • 1 eylül 2019 fenerbahçe trabzonspor maçı

  .
  Geri zekalılara basitçe anlatalım dizinden sekip ele gelen top el olarak sayılmaz. Trabzonun net yenen bir penaltısı var ama fenerin yok algı yapıyor mk evlatları.
  Ekubanın arkadan çekildiği pozisyonda avantaja bırakıp daha sonra sarı kart vermeyen fıratı da bi kenara not edin. Bu mk fenerlileri maçı götüyle mi izliyor, sen bunu eksileyince elle oynama kuralı mı değişecek mk malı?

  Caleb Ekuban ne güzel topçudur mk izledikçe keyfe geliyorum.
  5 -14 ... bombok
 • türk kızlarındaki kürt erkeği düşkünlüğü

  .
  Yapmayın senelerce birbirimizi alevi sünni kürt laz rum diye ayırıp ülkeyi soydular, ırkçılık yapmayın bir arada durmamız gerekiyor. Kim neresinden hangi kaynakla söylüyor her türk her kürt bir değildir, iyi insan mı kötü insan mı ona bakın. Ben kürt komşumuzun misafirperverliğini unutmadım kaç sene geçmesine rağmen. Ayıptı insanları sen şusun sen busun diye ayırmak.
  5 -2 ... vantablack
 • hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

  .
  "en tatlı ezanlaaaar, hibibiayla başlar hibibiyaaaa..."
  4 -2 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 • hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

  .
  https://video.uludagsozluk.com/v/hicbiseyebosunaiclenmeyenadam-160594/

  4 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 • uludağ sözlük beş yaşında zirvesi

  .
  yaka kartı olayı varmış. ben yaka kartı taksam kapıdan girdikten sonra içerde bir tek yaka kartı kalır, ben kalmam.
  169 -9 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 • saklambaç oynarken evine saklanan piç arkadaş

  .
  evet ilk olarak moderatör arkadaşlara ayıp olmaması adına tanımımızı yapalım. ufakken oynanan saklambaç oyununda, evine gidip saklanan ve diğer oyuncuları çok iyi saklanmış diye uyutan piç kurusudur.

  salih diye bi arkadaş vardı severdik kendisini. mazbut bir aile çocuğu fakat bir o kadarda beleşçi itin tekiydi. oynadığımız saklambaçlarda ebe olduğum birgün 8 kişiyi söbeledikten sonra, bu salih piçini aramaya kalmıştı iş.
  çok zor bulunuyor, bazen ise hiç bulunamıyordu. o yokken aramızda yaptığımız
  kritiklerde bu ibne evladının cin olmasından şüpheleniyorduk. görülüp kayboluyor çünkü çocuk aklı işte.

  her neyse devam edelim bir gün ebe olmuşum gözleri yumdum saydım herkesi buldum, geriye bu salih godoşu kalmıştı her zamanki gibi. bıktım bu ibne evladından aramayacaktım, dövecektik ibneyi cin sandığımız için herkes pusuya yatmış bekliyordu, bunun çıkmasını. fakat asla çıkmadı piç.

  2 saate yakın bekledik bunu. ortalarda gözükmeyince korktuk, ailesine haber vermek adına 5 kişi beraber evlerine çıkmaya karar verdik.
  fakat nasıl yusuf yusuf, herkeste göt korkusu var. bunun cin olduğundan şüpheleniyoruz çünkü. merdivenlerde bizi satırla kesmesinden korkuyoruz.

  sonra korkarak canavar mı aslan mı belli olmayan bir yaratığın ağzının içinde duran zilin düğmesine bastım. tak tuk sesler geliyordu şak diye kapı açıldı.

  hemen lafa atıldım melek teyze salih yok kayboldu bulamıyoruz dedim. salih evde akşam ezanından beri oğlum dedi. tam o esnada elinde salatalık altında şort ve dizine kadar çektiği çorapları ile salih piçi annesinin arkasından konsolos köpeği gibi sırıtınca bizde jeton düştü. ve salih orda bize ulan amma salaksınız dedi. işini bitirip, zorla mı koynuma aldım diyen nuri alço kahkahası atarak, ben ders yapcam siz de gidin cin çarpar diye taşak geçti.
  amına koyayım bu adam hep bizi uyutup saklambaçta evine gidiyormuş. kafamızdan aşşağı kaynar sular dökülmüştü. aylardır nasıl bir komploya kurban gittiğimizin farkına varmıştık. iyi geceler melek teyze diyerek oradan ayrılarak, bir daha bu salih orospu çocuğunu asla hiç bir oyunda oynatmamaya karar verdik
  206 -18 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 • adaptörü ısındı diyerek atariyi kapatmak

  .
  çocukluğunda atarisi olan arkadaşın evine, atari oynamak için misafirliğe giden çocuğun başına gelen hadisedir efendim.

  şöyle ki;

  ev sahibi piç, piç dedim çünkü piçin hakikisi bu. her neyse efendim, bu çocuğun evine misafirliğe, atari oynamaya gidersiniz. mario açılır, bu piç kendi kendine sürekli oynar, düşürür mario'yu yakar hakkı. sonra dur yanmadım bi daha denicem der. oynar da oynar. ayıp olmasın diye misafir çocuk ses çıkaramaz, ne de olsa atari onundur. en sonunda sıra ona geldiği vakit, bayağı bir süre geçtikten sonra tabi, elini adaptöre götüren ev sahibi piç, aa adaptör ısınmış kapatmamız gerek bozulmasın diyerek atariyi kapatır. misafir çocuk söve söve kalkar evine gider, hayal kırıklıkları ile.
  322 67 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam