• sakso çeken bitki

  3.
  ruh hastası işidir. bu bitki beslenmesini asitler sayesinde yapar. eğer o asitin içıne penisini daldırmak isteyen bir gerizekalı varsa gidip cinsel terapi alsın acilen.
  3 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • çekirge ile örümceği dövüştürmek

  2.
  peygamber devesi ile örümceği dövüştürmek daha adil olur. yine de doğa ananın işlerine burnumuzu sokmamamız lazım. akrepler hamamböceği yemeyi çok sevdiği halde bir fanusta akrebi yiyen hamamböceği de olmuştur.
  1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • insanlar neden kış uykusuna yatmıyor

  14.
  biz insanların öyle lüksleri olamaz. zaten mide asitlerimizde gayet etkili sanırım. adam oğlak yiyor, ertesi gün kahvaltıyla güne başlıyor. ayıar öyle mi halbuki?
  1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • eylül cansın intihar notu videosu

  49.
  Hayatına son vermek zorunda kalmış. Çaresiz hissettiği için bunu yapmıştır. Benim onun için ne düşündüğüm önemli değil şu an ben hep "başkaları ne isterse onu yaptım "diyor. istediği hayatı yaşayamadıģından , kendisi olmadığından dem vuruyor.

  ERKEKLErden hoşlanan , kadın gibi hisseden bir insandı o. Diğer kadınlar gibi aşık olunan, saygı duyulan , güzel bir sosyal çevresi olan biri olmayı istemiştirml arkadaşları onu sevsin , sevdiği erkek sahiplensin istemiştir. Ama burası var ya ..na kodumun dünyası eylül. Insanlar kendilerini sevmeyi bile başaramıyor .
  SEn niye gittin ki be kızım. Gencecik yaşında. Sanki normal insanlar çok mu seviliyor. Şanslı gibi görünen kadınlar çok mu mutlu sahiden.

  DegiLlerdi be kızım. BakmayAcaktin. Seni işe almayan orospu çocuğu sanki cennete mi gidecek , onlar çok mu namuslu. Onlar senin kadar dürüst degillerdi işte. Biliyorum bazen öyle bir tikaniyor ki her şey.
  Gece gece ne üzüldüm be sana. Hiç bir zaman da trans düşmanı değildim , yemin edebilirim. Ne travestiler vardı, kadınlar halt etsin derdim. ÖRnek alsınlar. Sende baya güzelmişsin. Allah , tahsiratini affetsin. inşallah orada acıların dinmiştir.
  3 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • kilo almak isteyenlere tavsiyeler

  331.
  yağlı yiyerek. bir gram yagda 9 kalori mi ne var. cips, fastfood ne bulursaniz abanın yağli yiyeceklere, enerji tasarrufu yapın bir de bunların üstüne. kilo almak garanti.
  1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • torpili olmadan kpss yi kazacağını sanan insan

  2.
  bugün hayrete düştüm bir kere daha ...

  liseyi bitireli 15 sene olmuş ve hiçbir şeyden zerre anlamayan bir kadın var tanıdığım." kpss' den 87 aldım atanacağım " bekliyorum dedi. hani inandırıcı olsun diye de 87 diyor.
  ne dersle, ne bir şeyle alakası olmayan bir tip. 87 alıp güvenlik olarak atanacakmış. akp ile yakınen ilişkileri olduğunu da biliyorum yani. bugün emin oldum ki bunlar merkezi atamalarda kesinlikle puanlari şişiriyor torpil yapcakları kişilerin. seneler evvelde 3 çocuk annesi vasıfsız türbanlı bir kadın kütahya ' ya atanmıştı. yemin ediyorum bu hayattan iyice tiksindirdiler.

  zerre hakkım varsa ki var helal etmiyorum. diliyorum sürüne sürüne , uzun ve derin acılar sonucunda , zar zor geberip giderler. biz boşuna üniversite okumuşuz. yazıklar olsun böyle devlete. neler neler gördüm ben ya.
  3 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • 3 ocak 2015 fenerbahçe istanbul başakşehir maçı

  4.
  başakşehir'in nihayet yenilgi ile ayrilacağı karşılaşma. bugün fenerbahçe banko.
  -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

  4809.
  2015 in ilk entrysini ben gireyim dedim.

  2015 yılında sozlükte daha sık görmek isediğim yazar. istese müthiş şeyler yazar ama eskisi kadar üzerine düşmediğini düşünüyorum.
  ... uzak diyarlarda evli barkli
 • sevgiliyle girilmiş en saçma tartışmalar

  3.
  saçma olmayan tek bir tartışma yoktur.

  daha dün sabahtan bir örnek vereyim. evlenince işlerin ne boyuta geldiğini iyice anlayın ( eş kişisine geceden söz verilir, sabah kalktıgında kahvalti hazırlayacağım sana ne istersin? yumurta haşla , bir de ekmek kızart tamam ) (yaparsınız) :

  ( dogranmş yumurtalardan bir çatalla aiıp, ağzına atarsınız ve kızar )

  - ya neden ağzıma tıkıyorsun.

  # yedin ama yemeseydin.

  - hay ya yumurtada kabuk bırakmışşın, iyi soyamamışsın. az önce ağzıma geldi , bu yüzden ben yumurta yemiyordum .... bik bik bik.( niyeyse kabuk yine ona denk gelmıştir, sinirle yumurtaların hepsini yemişimdir ama kabuk çıkmamıştır)

  # ya görememış olabilirim, kusura bakma ...

  - yapma bir daha böyle.

  # sana kahvaltı hazırlayan da suç zaten, ... ben doydum.

  - kalkma masadan.

  # doydum ben, niye oturuyorum? (çayımı alıp koltuğa kaçıyorum bu kısımda )

  - ya .. özür dilerim, tamam. yine sen haklısın.

  sonuç : akşam yemeğı yapılmamış ve bu sabahta kahvaltı falan hazirlanmamıştır. tam iki öğün ceza aldı.
  5 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • rıza baba metrobüs şoförü olsaydı olacaklar

  11.
  - mesut sen arkama geç. aylin sen durakta kal ve bizi bekle.
  1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • yazarların aldığı evlilik teklifi sayısı

  2.
  hiç teklif almadım ama evliyim. siz düşünün artık vehametimi.
  3 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • çocukken annenin yaptığı yaran olaylar

  95.
  balkonda çamaşır asarken bir aylık maaşı ayip olmasin diye üstüne geçirdiği gömleğin cebinden aşagı düşürmesi. tüm paranin savrulması. tam o sırada mahalleden arkadaşlarla balkonun altında evcilik oynuyor olmamız. tüm arkadaşlarımın " ooo sağol ... abla , çok iyisin " şeklinde anneme seslenmesi. annemin ağlamaklı olması . tüm paralari toplayıp, ona götürmemiz. neyseki biz çocuklar oradaydık o an.
  2 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • gözleri istanbul gibi olan sevgili

  3.
  o halde gözleri yeşil olmayan sevgilidir. çünkü istanbul' da yeşil renk kalmamış. en son ne zaman agaç topluluğu gördüm hatırlamam misal.
  1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • sözlük yazarlarının kişisel özellikleri

  37.
  http://galeri.uludagsozlu...şisel-özellikleri-718243/
  2 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • fazlasi cildi bozan seyler

  4.
  http://galeri.uludagsozlu...ildi-bozan-seyler-718241/
  ... uzak diyarlarda evli barkli
 • ptt kargo

  110.
  "geldik evde bulamadık " reklam sloganları olmalı kesinlikle. yani test etmek için sabah erkenden kalktım ve tüm gün tv nin sesini dahi fazla açmadan bekledim. ne gelen var ne giden. üç gün o şekilde bekledim ve sonra gidip şubeden aldım yine kargomu.
  ... uzak diyarlarda evli barkli
 • tek başına da mutlu olabilen insan

  111.
  sevdikleri hep uzaklarda olduğu için kendi kendine her şeyi olmak zorunda kalmış insandir. kolları müfetiş gadget gibi olmuştur mesela , o kendi saçını kendisi boyar, sırtı kaşınınca kendi kaşır, kendi boynuna ve omuzlarına masaj yapar... kendi yaptığı yemekleri kendine metheder sürekli . " gecen gece yaptığim pasta ne güzeldi, bir daha mi yapsam acaba?" ...

  film izlerken , kendine sürekli sorular sorar. film dramsa s.ct. zaten her dakikasının hakkını gözyaşları ile verir. temizlik yaparken kendisine "biraz dinlenmelisin bebeğim " der. haberlerle konuşur, eşyalarla konuşur.
  sözlüğe surekli itiraf yazar. en olmadik filmleri dahi izler, en güzel kahve ve çayı o yapar çünku hep çok özel bir insani ağırlamaktadir, kendisini.
  2 -1 ... uzak diyarlarda evli barkli
 • sürekli ayrılıp barışan çiftler

  61.
  kaç yıl geçerse geçsin sonunda ayrılacak olan çifttir. taraflardan biri diğerini sevmiyordur. hani alışkanlık ya da çok sevildiği veya acımaya basladığı için birliktedir.
  bir insan sürekli ayrılmak istiyorsa kurtulmak istediği bir şey vardir ve geri dönüyorsa da kesinlikle menfaatleri uğrunadır.
  ... uzak diyarlarda evli barkli
 • ülkesine dair umutları olmayan insan

  6.
  (bkz: aa ben)

  doğmamış çocuğum bile fişlenmiş olabilir yani. her türlü yalakalığin yapılıp, değerlerin değersizleştirilmeye çalışıldiği ,bu kadar zıt kutuplarin sadece bizim ülkemizde yasamamasına rağmen sadece bizim ülkemizde bu kadar bencil, bu kadar kendini beğenmiş, bu kadar katı kurallarla yaşayan, bu kadar ırkçi, bu kadar yobaz insanlarin olmasi sahiden benm bu ülkeye dair butün hevesimi , planlarımi bitirdi, attı.

  güya demokratik bir ülkeyiz. değiliz. iran ' da demokratik yasamaya çalışan insanlara dönduk. naptınız bu ülkeye ben anlamıyorum ki ? hep asırı uçlar..
  ... uzak diyarlarda evli barkli
 • şehla

  22.
  büyük ve renkli gözlülerde daha sik rastalanabilen özellik. şirin olduğunu söylerler. bu yüzden çok sevdiğim ozelliğim.
  ... uzak diyarlarda evli barkli
 • yeni şeyler getiriyorum